Noe av det vi kan hjelpe deg med:

Årsoppgjør

Utarbeidelse av ligningspapirer for alle typer selskaper. Vår oppdaterte kompetanse sikrer deg de skattefradragene du har krav på. Det kan være tungt å sette seg inn i dette, så det kan være lurt å bruke noen med erfaring.

Regnskap

Vi utfører regnskapsførsel for alle bransjer. Regelverket er omfattende og endres stadig. Overlat jobben til et profesjonelt byrå som sikrer deg korrekt fradrag i skatter og avgifter.

Lønn

Det er helt avgjørende at lønnsarbeidet utføres slik at alle ansatte får riktig lønn til riktig tid. Kontakt oss for mer info om hvordan vi på en best mulig måte kan bistå deg med dette!

Rådgiving

Vi tilbyr et bredt spekter av rådgivningstjenester, og kan blant annet hjelpe deg med: regnskapsanalyse, budsjettering, bistand ved stiftelse av selskap og søknader for å nevne noe. Ta kontakt for en uforpliktende samtale om hvordan vi kan hjelpe deg.

Hvorfor velge oss?

Det er vanskelig for oss å vite nøyaktig hva du ser etter, men dette er noen grunner til å se litt nærmere på oss før du bestemmer deg:

Dette er oss:

Ole Peter Motzfeldt

Daglig leder og autorisert regnskapsfører

917 43 245
ole.peter@mhregnskap.no

Mona Haflan

Autorisert regnskapsfører

909 88 366
mona@mhregnskap.no

Connie Stephansen

Regnskapsfører

922 60 368
connie@mhregnskap.no

Turid Feiring Olsen

Regnskapsfører

994 34 214
turid@mhregnskap.no

Kjersti Motzfeldt

Regnskapsfører

917 91 976
kjersti@mhregnskap.no

Aase Årvik

Regnskapsfører

952 13 450
aase@mhregnskap.no

Brit Tandberg

Regnskapsfører

Asbjørn Wulfsberg

Regnskapsfører

918 18 350
Asbjorn@mhregnskap.no

Loredana Trif Stephansen

Regnskapsfører (i permisjon)

968 83 312
loredana@mhregnskap.no

Referanser:

Send oss en mail:

Kontakt oss

Sentralbord:
32 89 40 00

Ole Peter Motzfeldt:
917 43 245

Siste nytt fra Regnskap Norge